پودر کیک کاکائویی
پودر کیک کاکائویی
وزن های موجود
پودر کیک گلستان پس از تحقیقات فراوان و با فرمول بهینه و تركیب منحصر به فرد با استفاده از برترین نمونه آرد گندم تهیه شده است تا در لذت پختن کیک در خانه، همراه جشن‌های ایرانیان باشد. در تولید پودر کیک کاکائویی از بهترین پودركاكائو بهره گرفته شده تا طعم و عطر طبیعی کاکائو حفظ شود. این پودر کیک برای پخت کیک شکلاتی با بافت اسفنجی برای 8 نفر و با روش تهیه آسان و سریع تهیه و همراه با طرز تهیه کیک شکلاتی عرضه شده است.
پودر کیک وانیلی
پودر کیک وانیلی
وزن های موجود
پودر كیك وانیلی گلستان از برترین نمونه آرد گندم و با كیفیت‌ترین طعم‌دهنده وانیل تولید شده است و به صورت بهداشتی بسته‌بندی شده است، هر بسته مناسب پخت کیک خانگی برای 8 نفر است. با استفاده از پودر کیک وانیلی گلستان از بافت اسفنجی و طعم عالی کیک خانگی اطمینان خواهید داشت و با ساده‌ترین روش برای جشن‌های خانگی خود کیکی خوش‌طعم و خوش‌عطر تهیه می‌کنید.
آرد گلستان
آرد گندم گلستان
وزن های موجود
آرد سفید گندم گلستان، نول 000، در بسته بندی شکیل، انتخابی عالی برای تهیه کیک، شیرینی، خمیرپیتزا، پیراشکی، نان و... می باشد.
آرد برنج گلستان
آرد برنج ایرانی
وزن های موجود
آرد برنج گلستان از برنج مرغوب ایرانی معطر ایرانی تولید و در بسته بندی شکیل به بازار عرضه شده است، آرد برنج گلستان برای تهیه انواع فرنی، حلوا، شیرینی برنجی و ... می باشد.
نبات سفید
نبات سفید
وزن های موجود
نبات سفید گلستان از تبخیر مخلوط آب و شكر مرغوب تهیه می‌شود و با عطر و طعمی طبیعی و با بسته‌بندی و كیفیت ممتاز به بازار عرضه می‌گردد.
نبات گلستان
نبات زعفرانی گلستان
وزن های موجود
نبات زعفراتی شاخه ای گلستان، تهیه شده از مرغوبترین مواد اولیه و با رعایت موازین بهداشتی تهیه و در بسته بندی شکیل و با بهترین کیفیت به بازار عرضه شده است.
نبات گلستان
نبات نی دار گلستان
تعداد در بسته
در تهیه‌ی این محصول بلورهای نبات به دور یک چوب تشکیل می‌شود. جهت اطمینان از سلامت و کیفیت محصول از نی های چوبی در این محصول استفاده می شود. نبات نی دار گلستان، با طعم زعفران مرغوب خراسان در بسته بندی های 10 و 20 عددی به بازار عرضه شده است.

خرید بسته ده عددی
خرید بسته 20 عددی
کشمش گلستان
کشمش گلستان
وزن های موجود
شرکت گلستان با بهره گیری از دانش خود در انتخاب محصول برتر و با کیفیت، مرغوبترین کشمش را انتخاب و پس از اطمینان از سلامت و کیفیت محصول، کشمش ممتاز را در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می کند.

خرید 100 گرمی
خرید 300 گرمی
خرید 450 گرمی