چای توینینگز

300 سال تجربه
معرفی محصول

توینینگز را می‌توان یكی از معتبرترین و قدیمی‌ترین برندهای چای دنیا دانست. برندی لوكس،‌ اشرافی و منحصربه‌فرد با قدمتی 300 ساله. كیفیت بالا و عطر و طعم شگفت‌انگیز چای انگلیسی امضای محصولات توینینگز است. با توجه به اعتبار و كیفیت چای توینینگز و تحت لیسانس این برند،‌ مرغوب‌ترین چای دنیا در ایران با برند توینینگز بسته‌بندی و در سراسر كشور توزیع می‌كند

چای ارل گری,چای پاکتی ارل گری,چای سنتی انگلیسی,Tea,Twinings,Iran
چای لیدی گری توینینگز
وزن های موجود
چای ليدی گری توينينگز تركيبی منحصر به فرد و خوش طعم از انواع چای مرغوب، پوست پرتقال، پوست ليمو، گل گندم و عصاره برگاموت است. اين طعم جديد و خلاقانه توسط كارشناسان شركت توينينگز ارئه و با بهترين كيفيت توليد شده است تا شما نيز بتوانيد از عطر ملايم وفرح بخش مركبات در طول روز لذت ببريد.
چای توینینگز قرمز,چای پاکتی توینینگز,چای سنتی انگلیسی,Tea,Twinings,Iran
چای سنتی انگلیسی توینینگز
وزن های موجود
چای خوشرنگ سنتی انگلیسی توینینگز با ‌عطر طبیعی و طعم منحصر به فرد و دلپذیر، ترکیبی از چای مرغوب سیلان و هندوستان است. این نوشیدنی آرمش بخش و با طراوت سالهاست نوشیدنی محبوب مردم انگلیس است.
چای توینینگز زرد,چای پاکتی توینینگز,چای عطری توینینگز,چای ارل گری,Tea,Twinings,Iran
چای ارل گری توینینگز
وزن های موجود
چای ارل گری توینینگز برای اولین بار به عنوان یک چای اعلاء و خوش عطر جهت مصرف خانواده اشرافی تولید شد و بعد از مدتی به صورت عمومی در بازار عرضه شد. این چای ترکیبی است از بهترین انواع چای که با عصاره برگاموت معطر شده است. برگاموت یکی از انواع خوش طعم و کمیاب مرکبات است که توسط شرکت توینینگز به این چای اضافه می گردد و چایی نشاط بخش را با عطری منحصر به فرد و طعمی دلپذیر به ارمغان می‌آورد.
تی بگ لیدی گری توینینگز
تی بگ لیدی گری توینینگز
تعداد در بسته
تي بگ ليدی گری توينينگز تركيبی از بهترين انواع چای همراه با پوست ليمو و پرتقال معطر به عصاره برگاموت طعمي فرح بخش و نشاط آفرين را برای شما به ارمغان می آورد. چاي كيسه ای ليدی گری توينينگز براي محافظت بيشتر در برابر نفوذ رطوبت و مواد خارجی، داراي انولوپ نيز هستند.
تی بگ سنتی انگلیسی توینینگز
چای کیسه ای سنتی توینینگز
تعداد در بسته
تی بگ سنتی انگلیسی توینینگز با ‌عطر طبیعی و طعم منحصر به فرد و دلپذیر، ترکیبی از چای مرغوب سیلان و هندوستان است. این نوشیدنی آرمش بخش و با طراوت سالهاست نوشیدنی محبوب مردم انگلیس است. چای کیسه ای سنتی توینینگز برای محافظت بیشتر در برابر نفوذ رطوبت و مواد خارجی، دارای انولوپ نیز هستند.
چای کیسه ای ارل گری توینینگز
چای کیسه ای ارل گری توینینگز
تعداد در بسته
تی بگ ارل گری توینینگز ترکیبی است از بهترین انواع چای که با عصاره برگاموت معطر شده است. برگاموت یکی از انواع خوش طعم و کمیاب مرکبات است که توسط شرکت توینینگز به این چای اضافه می گردد و چایی نشاط بخش را با عطری منحصر به فرد و طعمی دلپذیر به ارمغان می‌آورد. چای کیسه ای ارل گری توینینگز برای محافظت بیشتر در برابر نفوذ رطوبت و مواد خارجی، دارای انولوپ نیز هستند.
تی بگ با طعم هلو توینینگز
تی بگ با طعم هلو توینینگز
تعداد در بسته
ترکیبی از چای سیاه مرغوب توینینگز با طعم ملايمی از هلوی تازه، كه به منظور ارائه يك نوشيدنی فرح بخش تهيه شده است. چای کیسه ای با طعم هلو توینینگز برای محافظت بیشتر دارای انولوپ می باشد.
تی بگ توینینگز با طعم لیمو
تی بگ توینینگز با طعم لیمو
تعداد در بسته
ترکیبی از چای سیاه مرغوب توینینگز با طعم طبيعی ليموهای تازه، كه به منظور ارائه يك نوشيدنی انرژی بخش تهيه شده است. چای کیسه ای با طعم لیموی توینینگز برای محافظت بیشتر دارای انولوپ می باشد.
چای سبز خالص توینینگز
چای سبز خالص توینینگز
تعداد در بسته
مراحل تهیه چای سبز توینینگز، از دستچین نمودن مرغوب‌ترین برگ‌های چای از بهترین مزارع کشور چین تا بسته‌بندی نهایی، همانند مراحل تهیه چای سیاه می‌باشد؛ با این تفاوت که مرحله تخمیر چای، در فرآیند تولید چای سبز حذف گردیده است. این امر باعث باقی‌ماندن مواد طبیعی از جمله آنتی اکسیدان‌ها در چای می‌شود که همواره از خواص آن‌ها در پیشگیری از سرطان و بیماری‌های قلبی، کاهش وزن و ایجاد حس آرامش، شادابی و سلامتی یاد شده است.
تی بگ  چای سبز و لیمو توینینگز
تی بگ چای سبز و لیمو توینینگز
تعداد در بسته
چای سبز ملایم توینینگز، با طعم طبیعی لیموهای تازه، یك نوشیدنی انرژی بخش و سالم برای شما به ارمغان می آورد.
تی بگ  چای سبز و یاس توینینگز
تی بگ چای سبز و یاس توینینگز
تعداد در بسته
تركیب دلپذیر چای سبز توینینگز و عطر یاس یك نوشیدنی سنتی چینی را با طراوت گل یاس پدید می‌آورد.
چای سبز باروتی قوطی فلزی
چای سبز باروتی قوطی فلزی
وزن های موجود
چای سبز باروتی، ظاهری متفاوت و ساچمه‌ای دارد كه هنگام افزودن آب به آن باز شده و به شكل طبیعی برگ گونه خود باز می‌گردد. چای سبز باروتی چایی تمام عیار را با رنگ طلایی شفاف به همراه عطر و طعمی دلپذیر و ماندگار به ارمغان می‌آورد. چای سبز باروتی توینینگز با بسته بندی فلزی شکیل و بادوام عرضه می شود.
چای سبز باروتی قوطی فلزی
چای ارل گری قوطی فلزی
وزن های موجود
چای ارل گری توینینگز برای اولین بار به عنوان یک چای اعلاء و خوش عطر جهت مصرف خانواده اشرافی تولید شد و بعد از مدتی به صورت عمومی در بازار عرضه شد. این چای ترکیبی است از بهترین انواع چای که با عصاره برگاموت معطر شده است. برگاموت یکی از انواع خوش طعم و کمیاب مرکبات است که توسط شرکت توینینگز به این چای اضافه می گردد و چایی نشاط بخش را با عطری منحصر به فرد و طعمی دلپذیر به ارمغان می‌آورد. چای چای ارل گری قوطی فلزی توینینگز دارای فویل آلومینیومی و غلاف درب جهت نگهداری بهینه چای می باشد و با بسته بندی فلزی شکیل و بادوام عرضه می شود.