Kermanshah


کرمانشاه را فراموش نکنیم

شرکت گلستان با ارسال پکیج های غذایی به یاری زلزله‌زدگان رفت


حدود یک ماه پیش زلزله‌ای به بزرگی بیش از هفت ریشتر با مرکزیت استان کرمانشاه اتفاق افتاد. اتفاقی که در عرض چند دقیقه، خانواده ‌های بسیاری را بی سرپرست و هزاران نفر را آواره کرد. با گذشت هفته ها از حادثه، زلزله زدگان همچنان شرایط سختی را می گذرانند. زندگی در چادر و نداشتن سرپناه مناسب با وجود هوای سرد و برف و باران، شرایط سختی را برای آنان رقم زده است.

با گذشت یک ماه از زلزله و کاهش توجه رسانه ها، حجم کمک های ارسالی نیز کاهش یافته است. با توجه به این موضوع حضور همدلانه و کمک‌رسانی‌ به زلزله‌زدگان پس از فرونشستن تب و تاب اولیه حادثه اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. در این شرایط برای مردم شریفی که تا پیش از این از آسایش یک زندگی استاندارد برخورد بوده‌اند حالا شاید تهیه یک وعده غذای گرم سخت‌ترین کار باشد.

در همین راستا، در روزهای اخیر 15 هزار پکیج مواد غذایی با هماهنگی سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به مناطق زلزله زده ارسال شده است. این پکیج ها که توسط شرکت گلستان و با همکاری فروشگاه های زنجیره ای هفت، شرکت محور ماشین و سایر شرکت های گروه اقتصادی گلستان تامین شده است حاوی مواد غذایی نیمه آماده و فوری می باشد و در بین زلزله زدگان غرب کشور توزیع شده است. تا باری هر چند اندک از دوش خانواده های آسیب دیده بردارد.

طبق گفته مسئولان استانی زلزله زدگان حداقل تا چند ماه آینده و با فرارسیدن زمستان نیازمند همیاری و کمک می باشند. گروه اقتصادی گلستان سعی خواهد کرد در این مسیر همراه با سایر مردم نوع دوست ایرانی در کنار مردم شریف کرمانشاه باشد.

Kermanshah
Kermanshah earthquake
Kermanshah
Kermanshah earthquake

مشارکت کنندگان
Kermanshah earthquake
سایر حامیان

نمايندگان شرکتهای آسان خودرو و چين ران ماشين به شرح ذیل
آقایان عباسعلی مربی / هوشنگ فهندژ / کامبيز کاظم پور / رسول عباسی / امير قاسمی / احد حنفی تكمه داش / حميدرضا عالمی پور / احمد خزايی / سعيد خالويی / محمدحسين مهدويان / حسن بهرامی / مجتبی حاجی حسينی / رحيم عليزاده عيبلو / محمد گرشاسبی / علی شمس / رضا عبداللهی / علی اکبر رضازاده / محمد علی سنجری / بهزاد صهبا / حسين لطفی / علی باقری / امير رضا گلستانی / احمد خدارحمی / هادی رمضانپور / سعيد مهريار / مهدی شهبازی / محمد حسين پايدار سيامک کوکلی