سازمان فروش گلستان
مسئوليت های اجتماعی گلستان

كسب‌وكارها اجزای قدرتمند جامعه به شمار می‌آیند و موفق‌ترین، قابل‌احترام‌ترین و مطلوب‌ترین كسب‌وكارها آنهایی هستند كه كاری فراتر از درآمدزایی ایجاد كنند؛‌ آنهایی كه آمده‌اند تا از تجربه و امکانات شان برای حل مشكلات جامعه و محیط زندگی خود استفاده كنند.

شرکت گلستان با نگاه ویژه ای که بنیانگذار آن مرحوم حاج سید محمد گرامی، به امور خیریه و نیکوکاری داشت، همواره تلاش دارد تا شرکتی مسئول در قبال جامعه ای باشد که در آن رشد کرده است. مدیران گلستان اعتقاد دارند که ایجاد تغییرات مثبت در جامعه ای که در آن فعالیت می کنند، از وظایف اصلی آنها است. ساخت مدارس، مراکز پزشکی و خدمات درمانی، مراکز نگهداری سالمندان، مراکز نگهداری و حمایت از کودکان بی سرپرست و عقب ماندگان ذهنی، ساخت و تجهیز مراکز علمی و از همه مهم تر سرمایه گذاری عظیم و آغاز ساخت بیمارستان خیریه مهدی کلینیک در مجتمع امام خمینی که بزرگ ترین و مجهزترین بیمارستان خاورمیانه خواهد بود؛ بخشی از مسئولیت های اجتماعی گلستان محسوب می شود.

بیمارستان مهدی کلینیک، مسئولیت های اجتماعی شرکت گلستان
سلامت،‌ برای ایرانیان

پروژه منحصر به فرد احداث بیمارستان مهدی کلینیک با هدف ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی یکی از بزرگترین پروژه های خیریه ملی و غیرانتفاعی است که از حمایت مستقیم شرکت گلستان برخوردار است. موسسه خیریه مهدی موعود به عنوان مجری اصلی این پروژه یکی از مجموعه های خیریه‌ای است كه به وصیت مرحوم حاج سید محمد گرامی موسس و بنیان‌گذار گروه تجاری گلستان و در راستای تحقق بخشیدن به تعهد اجتماعی و دیدگاه بشر دوستانه این گروه تاسیس شده است.

ورود به سایت
موسسه نیکوکاری حضرت فاطمه الزهرا (س)

بنیان‌گذاران گلستان با هدف بشردوستی و با نیت خیرخواهانه، اقدام به حمایت از موسسات خیریه کرده‌اند تا علاوه بر ادای دین و وظیفه ملی در دستگیری از قشر كم‌توان، مصرف کنندگان کالاهای خود را نیز در این امر خیر شریک كرده باشند. تاسیس موسسه نیکوکاری حضرت فاطمه الزهرا (س) واقع در تفت یزد را می‌توان نمونه‌ای از این فعالیت‌های خیرخواهانه معرفی کرد.

ورود به سایت
آموزش کودکان

باور گلستان این است که تنها با تربیت نسلی آگاه و توانمند می‌توانیم فردایی بهتر داشته باشیم. این باور، گلستان را بر آن داشته تا در ساخت چندین مدرسه و موسسه آموزشی همچون مجتمع آموزشی حضرت سیدالشهداء یزد مشارکتی فعال داشته باشد.
تاسیس چندین موسسه آموزشی در نقاط محروم و دور افتاده کشور حاصل تلاش‌های «سید محمد گرامی» و هیئت مدیره گلستان در تلاش برای ساختن ایرانی آباد و توانمند است.