دمنوش های گیاهی
یک فنجان طبیعت ناب
معرفی محصول

گلستان با خانواده دمنوش‌های گیاهی خود، طبیعت را به خانه‌ها آورده است. نوشیدنی‌های طبیعی و آرامش‌بخش گلستان از مرغوب‌ترین گیاهان دارویی تولید شده اند. در هر حال حاضر دمنوشهای زیر با نام تجاری گلستان عرضه می شود:

دمنوش نعناع گلستان، محصولات گلستان،‌خواص نعناع
دمنوش گیاهی نعناع
تعداد در بسته
رایحه‌اش آرامش‌بخش است و طعم دلنشین آن یادآور بکرترین سبزه‌زارها. خواص شگفت‌انگیز نعناع بر کسی پوشیده نیست؛ نوشیدنی محبوبی که تمرکز و یادگیری را بالا می‌برد و علاج فوری دل‌درد و سر درد است. دمنوش این برگ‌های جادویی را بهترین راه‌حل برای هضم غذا و درمان سرماخوردگی نیز می‌دانند.
گلستان کار را برای مصرف‌کننده ساده‌تر کرده و دمنوش‌های نعناعی خود را در قالب بسته‌بندی‌های چای گیاهی کیسه‌ای به بازار عرضه کرده است. یک فنجان دمنوش نعناع میهمان گلستان شوید تا به معجزه این برگ‌های سبز ایمان بیاورید.

خواص دمنوش نعناع گلستان
ایجاد تمرکز
بهبود بیماری‌های معده
کمک به هضم و جذب غذا
بهبود جریان گردش خون
دمنوش آرامش بخش، دمنوش گل گاوزبان، محصولات گلستان
دمنوش گل گاوزبان
تعداد در بسته
طبیعتی گرم دارد و ویژگی منحصربه‌فردش، شفابخشی است. مقوی تمام بدن و آرامش‌بخش، نشاط‌آور و درمان طبیعی سرماخوردگی. مصرف دم‌کرده آن به همراه لیمو عمانی برای تب‌های دانه‌ای همچون سرخک و آبله مرغان نیز توصیه می‌شود.
برای کسانی که درمان گیاهی را راه حل اصلی معالجه‌ی بیماری‌ها می‌دانند، «دمنوش گل‌ گاو زبان» عضو همیشگی قفسه نوشیدنی‌هاست. زمانی که سرفه‌های خشک فصل سرما را هیچ قرص و شربتی درمان نمی‌کند یک فنجان دمنوش گل گاو زبان بهترین گزینه است.

دمنوش گل گاو زبان گلستان به صورت چای گیاهی کیسه‌ای و با پاکت‌های محافظ در بازار عرضه شده تا عطر و طعم بی‌نظیرش حفظ و با همان کیفیت در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گیرد.

خواص دمنوش گل گاو زبان
مفید برای رماتیسم و بیماری های قلبی
التیام بخش تنگی نفس
تسریع کننده گردش خون
اشتها آور و تب بر
خواص بابونه، دمنوش بابونه، بابونه گلستان، دمنوش های گلستان
دمنوش بابونه‌ی گلستان
تعداد در بسته
گیاهی ظریف و معطر است با گل‌هایی به رنگ سفید و با خواصی تمام‌نشدنی. شاید وجود این همه خاصیت در یک گیاه کمی عجیب باشد اما بی‌دلیل هم نیست که «بابونه» را «دکتر گیاهان» نامگذاری کرده‌اند. بابونه یک گیاه شگفت‌انگیز است؛ اعصاب را تقویت می‌کند، سلامت معده را به ارمغان می‌آورد و نوشیدنش خوابی راحت را تضمین می‌کند.

گلستان که در جستجوی بهترین‌ها است تهیه و استفاده راحت از گیاه بابونه را به صورت چای گیاهی کیسه‌ای فراهم کرده است. برای نوشیدن یک فنجان آرامش نیازی نیست راه دوری بروید؛ کافی است دمنوش بابونه گلستان را از همین نزدیکی تهیه کنید.

خواص دمنوش بابونه‌
آرامش‌بخش؛ تقویت کننده مغز و اعصاب
تسریع‌کننده گردش خون
تب بر و بهبوددهنده زخم و ورم معده
تسکین‌دهنده دردهای عضلانی
چای ترش گلستان، دمنوش چای ترش، خواص چای ترش
دمنوش چای ترش گلستان
تعداد در بسته
در میان نوشیدنی‌هایی که از گیاهان گرفته می‌شود، چای ترش به دلیل رنگ، طعم و خاصیت ویژه‌اش جایگاه مهمی را در خانواده دمنوش‌ها به خود اختصاص داده است. نوشیدنی نشاط‌آوری که در مصر باستان به منظور ایجاد شادابی و رفع خستگی برای فرعون‌های مصر سرو می‌شد. چای ترش را می‌توان به صورت سرد و گرم به همراه کمی قند یا نبات و حتی به تنهایی و به عنوان نوشیدنی رژیمی نیز استفاده کرد.

چای ترش گلستان به صورت چای گیاهی کیسه‌ای و با پاکت‌های محافظ در بازار عرضه شده تا عطر و طعم بی‌نظیرش حفظ و با همان کیفیت در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گیرد.

خواص دمنوش چای ترش
کاهش دهنده فشار خون
خنک کننده بدن
کنترل کننده کلسترول خون
آرامش بخش و منبع غنی آهن